munkatársat keresünk
külkereskedelmi ügyintéző
munkakörbe !

Budaörsi cégközpontunkba

Kik vagyunk?

Egy 30 éve működő, dinamikusan fejlődő nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata, budaörsi cégközponttal, stabil anyagi háttérrel. Legnagyobb üzletágunk telekommunikációs építőelemek gyártásával és nemzetközi kereskedelmével foglalkozik, így Európa-szerte szállítunk eszközöket és komplett rendszereket információtechnológiai vállalatok számára (pl. Telekom, Invitel, UPC, stb.), mindemellett - a zöld energia jegyében- elsősorban az ipari és nagyvállalati szektorban napelemes és LED világítással kapcsolatos beruházásokat tervezünk és kivitelezünk.

Bővebbet weboldalunkon talál:

Munkafeladatok

  • kapcsolattartás nemzetközi beszállítókkal és vevőkkel
  • együttműködés a belker osztállyal
  • vevői kapcsolatok ápolása, reklamációk kezelése
  • rendelések előkészítése
  • beérkező szállítmányok nyomon követése
  • megrendelések kezelése - adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • precíz, pontos munkavégzés
  • pozitív hozzáállás
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • külkereskedelmi ügyintéző/asszisztens végzettség

Előnyök

  • az angol mellett német vagy francia illetve egyéb nyelvismeret
  • tapasztalat vámügyintézésben
  • saját gépjármű, jogosítvány
  • Budaörs-közeli lakóhely

Amit biztosítunk

  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • nyugodt, kellemes munkahelyi környezet

Fényképes önéletrajzát (bérigény megjelöléssel) a hr@kte.hu e-mail címre várjuk.